Curanatura CARBON

 

Ekologická kefka s uhlíkovým vláknom, ktoré má pozitívny vplyv na veľmi efektívne čistenie zubov a dezinfekciu ústnej dutiny.

Dostupnosť Skladom
€3,90
   
Kód tovaru 693
Značka Curanatura
Kategória Dentálna starostlivosť
 

Zubné kefky CURANATURA sú ako jedny z neveľa kefiek na našom trhu dizajnované podľa presných špecifikácií pre zdravotne najideálnejšiu zubnú kefku stanovených na Sympóziu dentálnej hygieny.

Výber materiálov pre zubnú kefku CURANATURA podlieha prísnym zdravotným kritériám. Všetky použité materiály (vrátane obalu) sú absolútne v súlade so zdravým životným štýlom, neobsahujú ŽIADNE prímesy ani stopy nebezpečných chemických zlúčenín - vrátane FTALÁTOV ani Bisfenolu A (celkom bežných v mnohých spotrebiteľských produktoch) a sú 100% ekologicky nezávadné.
 

Táto zubná kefka je vyrobená výlučne z bambusu. Rúčka je z tepelne ošetreného bambusu pestovaného trvalo udržateľným spôsobom.   

Štetinky sú vyrobené z obnoviteľných biologicky rozložiteľných prírodných vlákien z bambusovej celulózy. Sú mäkké (0,15mm = soft) a oproti Curanatura BAMBOO sú spracovanej pri vyššej teplote, čím dochádza ku karbonizácii bambusu. Týmto výrobným procesom vzniká uhlíkové vlákno, ktoré má pozitívny vplyv na veľmi efektívne čistenie zubov a dezinfekciu ústnej dutiny. Celá kefka je bezozvyšku ekologicky kompostovateľná. Obal je vyrobený z recyklovaného papiera.