• 1 z 2
 

Himalájsky kryštál - srdce

 

Prírodný deodorant. Soľný kryštál v tvare mydla. Vďaka prirodzenému dezinfekčnému účinku má blahodarny vplyv pre pokožku a je vhodné na každodenné používanie. Udržiava prirodzené pH pokožky, pôsobí protizápalovo, dezinfikuje pokožku a pôsobí proti akné a plesniam. 

Dostupnosť Skladom
€4,49
   
Kód tovaru 760
Kategória Deo kryštál
 

Soľný kryštál  ako prírodný deodorant obsahuje viac ako 84 druhov minerálov a stopových prvkov ako je vápnik, horčík, draslík, meď, železo, ktoré sa cez pokožku dobre vstrebávajú. 

Vďaka prirodzenému dezinfekčnému účinku má blahodarny vplyv pre pokožku a je vhodné na každodenné používanie. Udržiava prirodzené pH pokožky, pôsobí protizápalovo, dezinfikuje pokožku a pôsobí proti akné. 

Soľný roztok ničí baktérie a preto je ideálny a osvedčený deodorant. Odstraňuje nepríjemný pach v podpazuší, alebo pach potu nôh. Zmäkčuje a zároveň regeneruje zatvrdnutú pokožku na chodidlách. Pôsobí proti mykóze. 

Použitie: Navlhčenými rukami si "namydlite" deo-mydlo tak, ako pri klasickom mydle. Soľ sa vo vlažnej vode ľahko rozpúšťa. Potom rozotrite rozpustenú soľ rukou po tele. Nenanášať na otvorené rany. Deo mydlo uchovávajte na suchom mieste, pretože sa vo vode rozpúšťa.

Hmotnosť 0.22 kg