Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Secret Ceres

 
Secret Ceres je tradičná ázijská pomôcka používaná k regenerácií pohlavných orgánov, k zvýšeniu libida a k zúženiu vagíny napr. po pôrode. Vyrovnáva a regeneruje vaginálnu mikroflóru. 

Antibakteriálne a antifungálne vlastnosti aktívnych zložiek v tyčinke, efektívne potlačujú problémy, ktoré bývajú často výsledkom nerovnováhy vaginálnej mikroflóry - ako sú plesňové infekcie (vaginálna kandidóza), vaginálna suchosť, vaginálne zápaly ( vaginitída), nepríjemný zápach ( vaginóza) alebo výtok (leukorea).

 
 
 
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€94,90
   
Kód tovaru 605
Kategória Intímna starostlivosť
 

 

Secret Ceres je tradičná ázijská kozmetická pomôcka k hygiene a starostlivosti o zdravú vagínu. 

Mnoho stáročí je používaná ázijskými ženami k regenerácií pohlavných orgánov, k zvýšeniu libida a k zúženiu vagíny napr. po pôrode. 
 
Vďaka unikátnemu zloženiu, spracovaniu a synergii vybraných prírodných zložiek - bylín a minerálov, stimuluje Secret Ceres čistiaci mechanizmus ženského organizmu. 
 
Priaznivo pôsobí na konzistenciu a vôňu vaginálneho sekrétu. Vyrovnáva a regeneruje vaginálnu mikroflóru. 
 
 
POUŽITIE
 
  • nerovnováha vaginálnej mikroflóry
  • vaginálne zápaly, mykózy a výtoky
  • nastolenie hormonálnej rovnováhy
  • regenerácia vagíny po pôrode
  • zvýšenie libida a sexuálnej citlivosti

Antibakteriálne a antifungálne vlastnosti aktívnych zložiek v tyčinke, efektívne potlačujú problémy, ktoré bývajú často výsledkom nerovnováhy vaginálnej mikroflóry - ako sú plesňové infekcie (vaginálna kandidóza), vaginálna suchosť, vaginálne zápaly ( vaginitída), nepríjemný zápach ( vaginóza) alebo výtok (leukorea).

 
Secret Ceres obsahuje 100% prírodné zložky v Bio kvalite. 
Zdĺhavý proces rastu týchto prírodných zdrojov v úrodnom, bohatom, neznečistenom prostredí a v tropickom ekosystéme poskytuje produktu pevné základy pre najvyššiu čistotu, kvalitu, bioenergetickú hodnotu a účinnosť. Práve preto je produkcia Secret Ceres obmedzená na určité množstvo.
 
V súlade s ajurvédskou filozofiou o harmónii piatich elementov boli zmiešané starostlivo vyberané neupravené suroviny a tradičnou metódou spracované do podoby tyčinky Secret Ceres. Každá tyčinka je v duchu posvätnej tradície vyrábaná ručne.
 

Vložením do vagíny – centra ženského tela – môžu byť energie 5 elementov optimálne vstrebávané našim organizmom. V prípade menštruačných problémov, problémov s menopauzou, zníženým libidom, ale i pre preventívnu starostlivosť o vagínu a ženské pohlavné orgány je doporučované pravidelné používanie Secret Ceres.

Zloženie: Curcuma xanthorrhiza rhizomaCurcuma domestica (Kurkuma), Artemesia annua (Palina ročná), Eurycoma longifoliaPiperis folium, Oak gall extract, Ocimum Sanctum (Bazalka posvätná), Scaphium affinis PierrePunica granatu (Granátovník púnsky), artézská pramenitá voda, alunit, kaolin.

Granátovník púnsky (Punica granatum) je prastarý západoázijský kultivar s veľkým mytologickým a náboženským významom. V mnohých kultúrach po celom svete predstavuje granátové jablko pôvodný symbol všestrannosti v harmónii rovnako ako zmyselnej lásky, vášne, potencie a plodnosti. Jeho šťava je bohatá na vitamíny a účinkuje ako zmäkčovač vďaka obsahu proteolytických enzýmov. Jeho šupka a kôra koreňa majú stmelujúci efekt a sú známe pre svoje hemostatické, čistiace, antibakteriálne, antifungálne a regenerujúce vlastnosti. Olej zo semienok granátového jablka obsahuje steroidný estrogén, estrón (jeden z troch ženských pohlavných hormónov) v najvyššej známej koncentracií v rámci všetkých botanických druhov, ale tiež plnú škálu nesteroidných fytoestrogénov (estrogén pochádzajúci z rastlín).

 

Vaginálne použitie: Zľahka navlhčite Secret Ceres pod tečúcou vodou a vložte do umytej vagíny. Odstráňte po 1-3 minútach. Potom znova prepláchnite tyčinku pod tečúcou vodou a starostlivo vysušte uterákom alebo hygienickou vreckovkou. Vložte tyčinku späť do obalu. Po niekoľkých minútach môžte zaznamenať sťahujúci účinok. Počas 24-48 h dôjde k odlúpeniu starej vrstvy sliznice. Prstami môžte skontrolovať, či vo vagíne nezostali žiadne zbytky starej sliznice. Secret Ceres sa doporučuje používať 1-2 krát týždenne podľa dĺžky regeneračného procesu. Pri tomto pravidelnom používaní vydrží tyčinka cca jeden rok.

Nepoužívať počas menštruácie a šestonedelia!

V prípade vážnej dysbiózy môžete zaznamenať počas použitia Secret Ceres pálivé pocity. Značia začiatok hojivého procesu a budú ustupovať spoločne s ústupom symptómov. Skráťte použitie na dobu, ktorá je znesiteľná (napr. 10-30 sekúnd), prípadne pri aplikácii môžete tyčinkou pohybovať hore a dole, aby sa "maska" dobre naniesla, a potom ihneď vytiahnuť. Po prvých aplikáciách produktu Secret Ceres sa mŕtve bunky vo vnútri vagíny odlúpnu a zanechajú vagínu jemnú, čistú a regenerovanú. 

Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky! Odporúčané gynekológmi.

Hmotnosť 0.2 kg