Lícenka NUDE

 

Vysoko pigmentovaná minerálna lícenka v neutrálnej staroružovej farbe.

Dostupnosť Objednané
€9,49
   
Kód tovaru 608
Značka Annabelle Minerals
Kategória Lícenky
 

Vysoko pigmentovaná minerálna lícenka.  Neutrálna staroružová farba osloví  ženy, ktoré uprednostňujú klasické a elegantné líčenie. Odtieň NUDE je vhodný pre všetky svetlé aj tmavé typy pleti. Jemné perleťové častice pleť krásne rozžiaria.

Prirodzený vzhľad docielite vďaka matnému efektu.

Krémová konzistencia sypkej lícenky umožňuje jej nanášanie pomocou štetca. Lícenkou môžete modelovať tvár a zdôrazniť prirodzenú krásu svojej pleti.

Výrobok obsahuje prírodné zložky, ako sú sľuda, oxid zinočnatý alebo oxid železnatý, ktoré zaručujú, že lícenka priaznivo pôsobí na pleť, je hypoalergénna a nespôsobuje podráždenie pokožky. Lícenky a všetky kozmetické výrobky od Annabelle Minerals sú prírodné výrobky, neobsahujú konzervačné látky a sú vhodné pre všetky typy pleti. Výrobok obsahuje taktiež oxid titaničitý, ktorý funguje ako prírodný UV filter. Ochrana pleti pred UVA a UVB žiarením má hodnotu 15 SPF.

Balenie obsahuje 4 g výrobku. Vďaka praktickej nádobke so  sitkom sa vaša lícenka náhodne nevysype.

Zloženie: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Iron Oxides

APLIKÁCIA LÍCENKY

Nanášanie lícenky doporučujeme špeciálnym skoseným štetcom určeným pre lícenku. Tento štetec vám pomôže dosiahnuť presnú aplikáciu, vďaka nemu sa tiež  vyhnete vzniku nevzhľadných škvŕn.

Lícenku nanášajte jemne, nemala by vo vašom líčení dominovať ako napr. oči alebo pery. Pri dennom líčení môže byť lícenka výraznejšia, vaše pleť tak získa svieži a odpočinutý vzhľad. Pri večernom líčení môžete pre získanie jemného a prirodzeného efektu po nanesení lícenky aplikovať ešte jednu tenkú vrstvu make-upu. Lícenku nanášajte až na záver líčenia.

1. Lícenku naberte štetcom jemným priložením štetca k povrchu výrobku.

2. Nadbytočné množstvo lícenky oklepte o okraj dlane.

3. Lícenku naneste na lícne kosti smerom od spánkov. Lícenku nikdy nenanášajte počas úsmevu.

4. Okraje rozotrite, aby celok získal prirodzený vzhľad.

5. Ak by bol výsledok príliš jemný, celý postup opakujte. 

Hmotnosť 0.004 kg