• 1 z 4
 

Zubné kefky Curanatura

 

Bambusové kefky CURANATURA.

€3,50
Značka Curanatura
Kategória Dentálna starostlivosť
Zvoľte variant
Curanatura CARBON Kód tovaru 270/CAR druh: Carbon Skladom €3,50
   
Curanatura kefka Health Kód tovaru 270/HEA druh: Health Skladom €3,50
   
xbambusová kefka Kód tovaru 270/BAM druh: Bamboo Skladom €3,50
   
kefka junior Kód tovaru 270/JUN druh: Junior Skladom €3,50
   
 

Zubné kefky CURANATURA sú ako jedny z neveľa kefiek na našom trhu dizajnované podľa presných špecifikácií pre zdravotne najideálnejšiu zubnú kefku stanovených na Sympóziu dentálnej hygieny.

Výber materiálov pre zubnú kefku CURANATURA podlieha prísnym zdravotným kritériám. Všetky použité materiály (vrátane obalu) sú absolútne v súlade so zdravým životným štýlom, neobsahujú ŽIADNE prímesy ani stopy nebezpečných chemických zlúčenín - vrátane FTALÁTOV ani Bisfenolu A (celkom bežných v mnohých spotrebiteľských produktoch) a sú 100% ekologicky nezávadné.

 

CARBON - Táto zubná kefka je vyrobená výlučne z bambusu. Štetinky sú vyrobené z obnoviteľných biologicky rozložiteľných prírodných vlákien z bambusovej celulózy. Sú mäkké (0,15mm = soft) a oproti Curanatura BAMBOO sú spracovanej pri vyššej teplote, čím dochádza ku karbonizácii bambusu. Týmto výrobným procesom vzniká uhlíkové vlákno, ktoré má pozitívny vplyv na veľmi efektívne čistenie zubov a dezinfekciu ústnej dutiny. 

HEALTH - Jemné štetinky vyrobené z nylonových vlákien sú určené na čistenie citlivých zubov a ďasien.

 

BAMBOO -  Výlučne bambusová kefka. Štetinky sú vyrobené z obnoviteľných biologicky rozložiteľných prírodných vlákien z bambusovej celulózy a kefka ako celok je bezozvyšku ekologicky kompostovateľná. 

JUNIOR - Bambusová zubna kefka CURANATURA pre deti. Štetinky sú mäkké - extra soft, zastrihnuté do rovna so zaoblenými koncami.